úterý 11. září 2018

Kryšpín


Na začátku dubna odešel a na snídani už se nevrátil. Slehla se po něm zem.

Vyvěsila jsem letáky, napsala na úřad, zašla na městkou policii a stále čekala, kdy skočí na kliku a půjde se nasnídat. Nešel.


Až včera zazvonil telefon a tam pani Ivana, která mi hlásila, že bydlí v Nerudově ulici a u ní už 5 měsíců žije náš "Kipy". 

Nezmohla jsem se na slova. Jen jsem brečela. I ona musela sebrat veškerou odvahu, aby mi zavolala, protože jí bylo jasné, že se s ním budou třeba muset rozloučit.

Dnes jsme se šli na něj podívat. Netušila jsem, jak se k tomu celému postavit, jak se rozhodnout, a tak jsem to nechala otevřené. Věděla jsem, že sama poznám, zda ho tam chci nebo nechci nechat. 

A taky že jo. 

On si vybral místo, kde chce žít. Má tam klid a je mu tam dobře. Jeho noví majitelé ho milují a já bych ho nemohla odnést k nám, kde po něm jde Dafné a Dorota ho vychovává. Kdyby chtěl, mohl se dávno vrátit sám. 

Proplakaly jsme s Kiki hodně slz, ale já vím, že to bylo dobré rozhodnutí. 

Někdy je důkazem lásky i to, že necháme to milované jít a stačí nám vědomí, že žije.  

5 komentářů:

 1. Gábi, našel se? Po tolika měsících :) Věřím, že pocity musely být hodně rozporuplné. Radost, že je v pořádku, smutek, že už ne s vámi.
  Dobře jste udělali, nesobecky ho nechali jít tam, kde si to vybral.
  Pro Kiki to muselo být asi opravdu těžké. Ale je silná, že to zvládla, pochopila. Nejen hlavou, ale i srdcem.
  Mějte se všichni moc krásně, Petra

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, to je síla, brečím jak želva. Jste silná žena!

  OdpovědětVymazat
 3. Gábi je mi to líto. Do nového roku hodně zdraví, štěstí a spojenosti! Pa

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj všichni! I, m zde prozkoumat blogy a fórum o nádherné a nejbezpečnější lék na (Herpes Virus). Byl jsem pozitivní na smrtící virus zvaný herpes a já jsem ztratil naději, protože jsem byl ven vrhal a odmítl dokonce i mé přátele skříně. Hledal jsem on-line, abych věděl a vyptával se na lék na Herpes a já jsem četl někoho svědectví o tom, jak byl vyléčen z Herpes, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejného bylinkáře, protože vím, že příroda má moc léčit všechno. kontaktoval jsem ho, abych věděl, jak mi může pomoci a on mi řekl, že se nebudu bát, že mě uzdraví přírodními bylinami od Boha! po dvou dnech, kdy ho kontaktoval, mi řekl, že lék je připraven a poslal mi ho přes DHL a po 3 dnech se mi dostal! Použil jsem med, když mě instruoval (Ráno a VEČER) a byl jsem vyléčen! jeho opravdu jako sen, ale jsem tak šťastný! to je důvod, proč jsem se rozhodl také přidat další komentář k Němu tak, že více může být zachráněno stejně jako já! a pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu purenaturalhealer@gmail.com nebo whatsapp +2348105150446

  OdpovědětVymazat